Atelierbezoek | Peter Lagast & Johan Clarysse

© Creative Commons

Start di 12 december '23
14:00 - 17:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 18
Alle tarieven

Waar Plaats van afspraak
Atelier Peter Lagast wordt meegedeeld
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

In het atelier van de kunstenaar kom je meteen in de sfeer van maker, creatie en de context waarin iets gemaakt wordt. Een gesprek met de kunstenaar verrijkt dat inzicht. Je ervaart dit zelf tijdens een kleinschalig atelierbezoek aan twee Brugse kunstenaars: Peter Lagast en Johan Clarysse.

Peter Lagast: "De mens is altijd ergens aanwezig, als was het maar als maker of bedenker van iets; het object domineert door een soort eenvoud, soms een zachte tint, of een dagelijks afleesbaar verhaal. Zie het als dagboekfragmenten van het dagdagelijkse waarover de kunstenaar dan graag vertelt."

Johan Clarysse: "De kernvraag is ook: hoe combineer ik het picturale met het uitgeschreven woord? Hoe kan ik een tafereel of een landschap uit de context oplichten en versterken met een woord dat zowel duidt als tegenspreekt."

Praktisch

Inschrijven doe je bij Avansa Brugge. De plaats van afspraak wordt later meegedeeld.

Sessies

  • di 12 december '23
    14:00 - 17:00
    Plaats van afspraak - default

Locatie(s)

  • Plaats van afspraak Atelier Peter Lagast wordt meegedeeld
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Standaardprijs
    € 18

Begeleiding

André Baert

(Over)grootouder op zee, nu vooral met zicht op diezelfde zee. Met een ruime kijk op wat Karel…
Meer over André Baert